haberler

Vidinlioğlu: “Daha Güzel Bir Kastamonu’yu Tasavvur Ediyoruz”

Belediye Başkanımız Galip Vidinlioğlu, Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz tarafından şehrin çeşitli bölgelerinde gerçekleştirilen çalışmaları inceledi.

Belediye Başkanımız Galip Vidinlioğlu, Park ve Bahçeler Müdürlüğümüzün şehrimizde gerçekleştirdiği çalışmaları Belediye Başkan Yardımcımız İsmail Hakkı Özcebeci, Park ve Bahçeler Müdürümüz Emin Tuzsuz ve teknik ekip ile birlikte inceledi. Devam eden tüm çalışmaları tek tek ziyaret eden Başkanımız, ilk olarak Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz tarafından Kışla Parkı’nda yapılacak çalışmaları ve düzenlemeleri değerlendirmek üzere bu bölgede incelemelerde bulundu. Belediye Başkanımız Kışla Parkı’ndaki yaptığı incelemelerin ardından Aktekke Mahallesi Çevrim Sokak’ta yeni yapılan çocuk oyun parkında, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 175. Sokak’ta yapımı devam eden park alanlarında ve Kuzeykent Mahallesi Metehan Caddesi’nde devam eden çocuk oyun parkı yapımı çalışmalarında incelemelerini sürdürdü. Park alanlarında gerçekleştirdiği incelemeleri esnasında çocukların da yoğun ilgisi ile karşılaşan Belediye Başkanımız; “Daha güzel bir Kastamonu’yu tasavvur ediyoruz ve bu doğrultuda ekiplerimiz ile birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Belediye Başkanımız Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Sepetçioğlu Sokak’ta yaptığı incelemeler ile programına devam etti.

BELEDİYE BAŞKANIMIZ GALİP VİDİNLİOĞLU MİLLET BAHÇESİ OLARAK PLANLANAN ALANDA DA İNCELEMELERDE BULUNDU

Kuzeykent Mahallesi’nde Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz tarafından sürdürülen çalışmalar ile programına devam eden Belediye Başkanımız Galip Vidinlioğlu, bu bölgede ilk olarak TOKİ semt sahası ve çevresinde incelemelerde bulundu. Buradaki incelemelerinin ardından Başkanımız Galip Vidinlioğlu, İsmail Havuş Camii çevresinde gerçekleştirilen peyzaj çalışmalarını inceledi. Kuzeykent İş Merkezi içerisinde planlanan çalışmaları değerlendirmek üzere bu bölgede de incelemelerini gerçekleştiren Başkanımız, daha sonrasında ise Park ve Bahçeler Müdürlüğümüze ait fidanlığa giderek programına devam etti.

Belediye Başkanımız, Kuzeykent Mahallesi’nde Millet Bahçesi olarak planlanan ve TOKİ tarafından yapımı gerçekleştirilecek olan alanda da incelemelerini gerçekleştirerek programını tamamladı.

KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE BAŞKANIMIZ GALİP VİDİNLİOĞLU’NDAN SÜRPRİZ ZİYARET

Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz tarafından şehrin çeşitli bölgelerinde gerçekleştirilen çalışmaları incelemek üzere Kuzeykent Mahallesi’nde bulunan Belediye Başkanımız Galip Vidinlioğlu, TOKİ 15 Temmuz Şehitler Camii Kur’an Kursu öğrencilerine de sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Ders arasında camii bahçesinde bulunan öğrencilerle sohbet eden Belediye Başkanımızın programı çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.