haberler

Şampiyonlardan Belediye Başkanımız Opr. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu’na Ziyaret

Antalya’da düzenlenen Judo Kuşak Güreşi Gençler ve Büyükler Türkiye Şampiyonası’ndan derece ile dönen sporcular ve antrenörleri Durukan Karabudak, Belediye Başkanımız Opr. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu’nu makamında ziyaret ettiler.

Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu tarafından Antalya Kemer’de düzenlenen Kuşak Güreşi Gençler ve Büyükler Türkiye Şampiyonası’nda 42 kiloda altın madalya kazanan Ada Çatal, 81 kiloda gümüş madalya kazanan İbrahim Şahin, 90 kiloda gümüş madalya kazanan Sercan Köroğlu, 63 kiloda 5.’lik derecesini elden eden Berrin Demirci, 44 kiloda 7.’lik elde eden Öznur Uzunoğlu ile sporculardan Erdoğan Aşıkhasan, Serhat Kethüdaoğlu ve antrenörleri Durukan Karabudak Belediye Başkanımız Opr. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu’nu ziyaret ettiler. Ziyaret programında Belediye Başkan Yardımcımız Mehmet Yurt, Belediye Meclis Üyemiz Cihangir Çelikoğlu ve Belediye Meclis Üyemiz Selçuk Yılmaz da yer aldılar. Belediye Başkanımız Opr. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu sporcuları ve antrenörleri Durukan Karabudak’ı elde ettikleri başarılardan ötürü tebrik ederek; “Sizlerin bu başarıları bizleri de mutlu ediyor. İnşallah daha nice güzel başarıların sonucunda sizleri burada misafir ederiz. Kastamonumuzun ismini aldığınız başarılarla birlikte gururla temsil ettiğiniz için sizlere teşekkür ederim” dedi.

Judo Antrenörü Durukan Karabudak ise yaptığı açıklamada; “Biz Kastamonumuzun öz evlatları ile çalışarak memleketimizin ismini her zaman başarılı sonuçların yanına taşımak istiyoruz. Belediye Başkanımıza da bize verdiği desteklerden ötürü teşekkür ediyoruz” dedi.

Elde ettikleri başarılı sonuçlar ile İslam Olimpiyatları ve Türk Göçmen Oyunları için Milli Takıma katılma hakkı da kazanan sporculara Belediye Başkanımız Opr. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu tarafından plaket takdim edildi. Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.