Kastamonu Belediyesi İnternet Sitesi

web-sitesiSürekli güncellenebilen ve halkımızın isteklerine yanıt verebilecek yeni bir web sitesi tasarlanmıştır. Bununla beraber sitemizin içerikleri yenilenmiştir. İçerik kısmına daha detaylı bilgiler ekleyerek ihtiyaç duyulan bilgilere daha kolay ulaşılması sağlanmıştır. Daha önceden sadece Başkan ve Kurumsal butonları varken onlara ek olarak; Hizmetler, E-hizmet,  İletişim,  Projeler ve Haberler butonları eklenerek detaylı bilgiler paylaşılmaya başlanmıştır.

Web sitemizin Hizmetler başlığı altında yer alan; Beyaz Masa, Kaskim(Kariyer İstihdam Merkezi), Çocuk Bakım Evi, Yaşlı Bakım Hizmetleri, Temizlik Hizmetleri, Cenaze Hizmetleri, Evlenme Akdi  ve Başvuru Rehberindeki: İmar Şehircilik Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, Muhtarlık İşleri Müdürlüğü bölümleri ile halkımızı yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirmeyi sağlamak, halkımızın istek ve şikayetlerini kolay bir şekilde iletebilmesi ve bu istek- şikayetlere Kastamonu Belediyesi olarak hızlı cevap verebilmek amacıyla oluşturulmuştur.

Web sitemizin E-Hizmetler bölümünde; E- Belediye, E-Rehber, E-Bülten başlıklarıyla halkımıza hizmetler sunulmuştur.

Web sitemizin Projeler bölümünde Kastamonu belediyesi olarak planlanan projeler tamamlanan projeler ve devam etmekte olan projeler hakkında bilgiler yer almaya başlamıştır.

Web sitemizde yukarıdaki başlıklara ek olarak ihaleler duyurular ve haberler butonlarıyla halkımıza hizmet sunulmaya başlanmıştır.