Beyaz Masa Birimi

Belediyemiz ile vatandaşlarımız arasında bir köprü vazifesi gören Beyaz Masa Birimi, Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışmalarını yürütmektedir.

2017 yılında toplam 2506 başvuru yapılmış olup bu başvuruların 2343’ü sonuçlandırılmış, 163’ü ise incelenip sonuçlandırılmak üzere 2018 yılına aktarılmıştır.

Alo 153 hattı aracılığıyla veya web, e-mail, sesli yanıt ve Mms yoluyla da erişimi sağlana bilmektedir. Beyaz masa birimimizi modern belediyecilik anlayışının ilk eserlerinden birini temsil etmektedir.

‘Belediyecilik vatandaşı mutlu etme sanatıdır ilkesini benimseyerek çalışmalarına devam eden Belediyemiz, vatandaşlara en iyi olan standartlarda hizmet verebilmek için teknolojik olanaklarını da kullanıyor. Bu bağlamda hayata geçirilen Beyaz Masa Birimi, Kastamonuluların Belediye ile irtibat kurmalarında büyük kolaylıklar sağlıyor Bu birim sayesinde vatandaşlarımız müdürlüklerimiz belediyemiz ile ilgili görüş ve isteklerini en kısa yoldan ilgili yetkiliye ulaştırabilmekte ve etkili çözüm yollarına en hızlı şekilde ulaşabilmektedir.

BEYAZ MASA BAŞVURU FORMU