haberler

Ne Kadar Sporun İçinde Olursak, O Kadar Hayatın İçinde ve Zinde Oluruz

Belediye Başkanımız Opr. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu: “Ne Kadar Sporun İçinde Olursak, O Kadar Hayatın İçinde ve Zinde Oluruz”

Belediye Başkanımız Opr. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu ve Belediye Başkan Yardımcımız Mehmet Yurt Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapanış programına katılarak müsabakalarda dereceye giren sporculara ödüllerini takdim ettiler.

Kapanış töreninde konuşan Belediye Başkanımız Opr. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu bugünlerin kenetlenme günleri olduğunu vurgulayarak sporun da bu noktada en önemli birleştirici unsur olduğunu söyledi. Belediye Başkanımız Galip Vidinlioğlu konuşmasının devamında şunları ifade etti: ” Hem gençlerimizi kötü alışkanlıklardan korumak hem de sağlık açısından spor çok önemli. Ne kadar sporun içinde olursak, o kadar hayatın içinde ve zinde oluruz. İnşallah bundan sonra da Kastamonu’da amatör sporlar yönünde çok daha büyük adımlar atarız. Çünkü her geçen gün yeni yeni ve güzel haberler alıyoruz sporcularımızdan. Bunda antrenör ve öğretmenlerimizin de emeği var. Hem başarılarından hem de öğretmenlerimizin gençlerimizi spor camiasına kazandırmalarından ötürü hepsine çok teşekkür ediyorum. Bunun artarak devam etmesini de diliyorum. İmkanlar el verdiğince, üzerimize düşen her türlü faaliyetin destekçisi olacağız.”