haberler

Belediye Başkanımız Op. Dr. Galip Vidinlioğlu’nun 2020- 2021 Eğitim Öğretim Yılı Tebrik Mesajı

Eğitim ve öğretim geleceği geliştirmenin baş koşuludur.

Geçmişin koruyucusu, geleceğin kurucusu öğrencilerimiz ve onları geleceğe hazırlayan öğretmenlerimiz için 21 Eylül’de yeni bir eğitim – öğretim yılı başlıyor.

Gelecek için, ülkemizi kalkındırmak ve çağdaş medeniyetler seviyesinde olmak için hep birlikte çalışacağımız bir döneme girerken, içinde bulunduğumuz pandemi sürecinde şartların zorlu olduğunun farkında olsak da hem öğretmenlerimize hem de öğrencilerimize güveniyor, bu şartların da üstesinden sağlıklı bir şekilde titizlik ve güvenle geleceklerine dair inancımızı yüksek tutuyoruz.

Tüm dünya bu süreçte pek çok önlem almaya çalışırken bir yandan da hepimiz önlemlerle birlikte normal hayatımızın akışına dönmenin planlarını yapıyoruz. İnanıyoruz ki; bizim akıllı çocuklarımız ve gençlerimiz maske, mesafe ve hijyen tedbirlerini üst seviyede tutarak bu sürecin en sağlıklı şekilde geçilebilmesi için tüm çabayı sarf edecek ve onları başarıya ulaştırmak için çalışan öğretmenlerine yardımcı olacaklardır.

Öğrencilerimize bu süreci başarıyla atlatması için ihtiyaçları olan her şey damarlarındaki asil kanda mevcut olduğunu ve yardıma ihtiyaç duydukları her anda yanlarında olacağımızı bu vesileyle tekrar bildiriyor; tüm öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve okul çalışanlarımıza 2020 – 2021 eğitim – öğretim döneminde başarılar, kolaylıklar diliyoruz.