haberler

İkametgahlarını Buraya Alan Arkadaşlara Sürprizlerimiz Olacak

KASTAMONU GENÇLİK FESTİVALİ’NE KATILAN BELEDİYE BAŞKANIMIZ OPR. DR. RAHMİ GALİP VİDİNLİOĞLU:

“İKAMETGAHLARINI BURAYA ALAN ARKADAŞLARA SÜRPRİZLERİMİZ OLACAK”

Belediye Başkanımız Opr. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu , Kastamonu Gençlik Festivali’ne katılarak öğrencilerle bir araya geldi.

Kastamonu Üniversitesi İletişim ve Edebiyat Topluluğu tarafından Belediye Başkanlığımızın da destekleri ile Kuzeykent etkinlik alanında tertip edilen Kastamonu Gençlik Festivali’ne katılan Belediye Başkanımız Opr. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, öğrencilerle buluştu. Timsah’ın Gözyaşları, Eda Baba ve Emir Can İğrek’in performansları ile renklendirdiği geceye Belediye Başkan Yardımcımız Mehmet Yurt ile birlikte katılan Belediye Başkanımız Opr. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu konuşmasında ise şunları ifade etti: “Ben daha önce seçim döneminde de dile getirmiştim. Şimdi tekrar dile getiriyorum. Sizlerden sadece bir tek şey istiyorum. Kastamonu’da bulunduğunuz sürece ikametgahlarınız burada olsun. Eğer ikametgahlarınız burada olursa hem size bizim hizmet etme şansımız çok daha kolay olacak hem de ikametgahlarını buraya alan arkadaşlara ileriki dönemde değişik sürprizlerimiz olacak. Ben hepinize iyi eğlenceler diliyorum. İyi ki varsınız.”

Öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılaşan Belediye Başkanımız Opr. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, öğrencilerin bu ilgisine de kayıtsız kalmadı ve yanlarına giderek onlarla sohbet etti.