haberler

Halil İbrahim Sofrası’na Destek Vermek İsteyen Hayırseverler İçin Bilgilendirme

Kastamonu Belediyesi tarafından hayırseverlerin maddi desteğiyle kurulacak olan “Halil İbrahim Sofrası” iftar çadırı için çalışmalar başlamıştır.

Belediye Hizmet Binası yanı ve Kuzeykent Mahallesi’nde kurulacak olan Halil İbrahim Sofralarında günlük yaklaşık 4 bin kişilik iftar yemeği dağıtılacaktır.

Her yıl hayırseverlerin desteğiyle kurulan ve Ramazan ayı boyunca vatandaşlara iftar verilen Halil İbrahim Sofrası’na destek vermek isteyen hemşehrilerimiz, (0366) 214 10 48 veya (0366) 214 16 63 nolu telefonlardan ilgili birime ulaşarak gerekli katkıyı sağlayabileceklerdir.

Hayırseverlerin maddi katkılarıyla gerçekleştirilecek Halil İbrahim Sofrası’nın, 11 ayın sultanı Ramazan ayında birlik ve beraberliğimizin bir nişanesi olacağını ifade eden Belediye Başkanı Op. Dr. Galip Vidinlioğlu, “ Halil İbrahim Sofrası tüm renklerimizin bir masada buluştuğu, Ramazan ayının maneviyatının paylaşıldığı özel programlardır. Burada hayırseverlerimiz sağlayacakları destek ile birçok kardeşimizin duasını alacaklardır. Halil İbrahim Sofrası’na katkı sağlamak isteyen tüm hayırseverlerimiz belediyemizi arayarak ilgili birimimizle irtibata geçebileceklerdir. Kastamonu Belediyesi olarak bizler Ramazan ayı boyunca üzerimize düşeni yapacağız. Şimdiden tüm hayırseverlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.