haberler

Cumhuriyetimizin 100’üncü Yıl Kutlamalarına Ücretsiz Otobüs Seferleri Düzenlenecek

Kastamonu Belediyesi’nin organize ettiği Cumhuriyetin 100’üncü yıl etkinliklerine ücretsiz otobüs seferleri düzenlenecek.

Belediye’den yapılan açıklamada 27-31 Ekim tarihleri arasında Cumhuriyetimizin 100’üncü yılı kutlamaları kapsamında Belediye Meydanı’nda düzenlenecek  etkinliklere tüm Kastamonu halkı davet edildi. Belediye’nin düzenlediği etkinliklere 27-31 Ekim tarihleri arasında saat 18.00’den 21.00’e kadar Kuzeykent Muhtarlık Binası önü ve Olukbaşı mevkii KastaMall AVM karşısı Anıt Sitesi altındaki duraktan her 30 dakikada bir ücretsiz olarak özel halk otobüslerinin kaldırılacağı açıklandı.

Kuzeykent Muhtarlık önünden kalkan araçlar Cezaevi ve Süt Fabrikası hattından geçeceğini etkinliklere gelmek isteyen vatandaşların bu güzergahlardan da araçlara binebileceği vurgulandı.

Yine Olukbaşı Mevkii’nden kaldırılacak otobüsleri kullanmak isteyen vatandaşlarında güzergah üzerindeki duraklardan biniş yapa bilecekleri duyuruldu.

Program bitiminde ise vatandaşlar Barutçuoğlu AVM önünden ücretsiz olarak özel halk otobüslerini kullanarak dönüşlerini sağlayabilecekleri iletildi. Araçlarda doluluk sağlandığında bekleme yapmadan hareket edecekleri de yapılan açıklamada ifade edildi.