haberler

Belediyeden Karne Şenliği

Başkan Vidinlioğlu sürprizlerimiz sürecek demişti, öğrencilere karne şenliğini müjdeledi.

DOLU DOLU ÜÇ GÜN ÖĞRENCİLERİ BEKLİYOR

Galaktik Tayfa animasyon sinema filmini 22 Ocak Pazar günü Carrefour Cine Zirve ve KastaMall CineGold sinemalarında tatil armağanı olarak ücretsiz gösterilmesini sağlayan Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu yeni sürprizlerini açıkladı.

Başkan Vidinlioğlu’nun talimatları doğrultusunda 27-28 ve 29 Ocak tarihlerinde Kastamonu Belediyesi Nikah ve Konferans Salonu’nda karne şenliği düzenlenecek. Öğrencilerin doyasıya eğleneceği üç günlük şenlik kapsamında etkinlikler saat 14.00 ile 18.00 saatleri arasında olacak. Etkinliklerin birinci günü olan 27 Ocak Cuma günü Masalcı Teyze, İlizyon Gösterisi ve Buuble Show öğrencilerin beğenisine sunulacak. 28 Ocak Cumartesi günü Sosis Balon, Yüz Boyama, Bir Donkişot Macerası çocuk oyunu birinci seans, 29 Ocak Pazar günü ise Tahta Bacak, Mini Club ve Bir Donkişot Macerası çocuk oyunu ikinci seans gösterimi etkinlikleri gerçekleştirilecek. Bu etkinlikler boyunca animasyon ve çeşitli yarışmalar da yapılacak.

“En kıymetlilerimizin yüzleri gülüyor ise mutluyuz” diyen Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, çocuklar için ne yapsalar az olacağını belirtti.

Başkan Vidinlioğlu konuşmasında şunları söyledi:

“Sinema etkinliğimizin olduğu gün sürprizlerimizin devam edeceğini söylemiştim. Çocuklarımızın dolu dolu bir yarıyıl tatili geçirmesini istiyoruz. Bu doğrultuda etkinliklerimizi sürdürüyoruz. 27-28 ve 29 Ocak tarihlerinde karne etkinliği düzenliyoruz. Çocuk Tiyatroları ve birbirinden güzel etkinlikleri öğrencilerimizle buluşturuyoruz. Her gün 14.00 ile 18.00 saatleri arasında en kıymetlilerimize çok özel programlar sunuyoruz. Belediyemiz Nikah ve Konferans Salonu’nda ücretsiz olarak gerçekleştirilecek etkinliklerimize tüm çocuklarımızı bekliyorum. Bizim için onların gülen yüzleri en büyük hediye. İnşallah bu etkinliklerde yaşanacak mutluluğa şahit olacağız.”