haberler

Belediye Kütüphanemiz 24.00’e Kadar Açık Olacak

Gençler sınavlara daha iyi hazırlansınlar diye Belediye Başkanımız Sayın Hasan Baltacı talimatı verdi.

Kastamonu Belediye Başkanımız Sayın Hasan Baltacı, Olukbaşı mevkii KastaMal AVM yanında bulunan Kastamonu Belediyemize ait Mustafa Yıldız Halk Kütüphanesi’ni ziyaret etti. Yaptığı incelemelerin ardından açıklama yapan Başkanımız Sayın Hasan Baltacı, LGS ve YKS sınavına girecek gençlere destek için kütüphanenin çalışma saatlerini değişikliğe gidildiğini duyurdu.

Gençlerin ve çocukların Haziran ayı içerisinde iki önemli sınava gireceğini ifade eden Belediye Başkanımız Sayın Hasan Baltacı, Kastamonu Belediyesi Mustafa Yıldız Halk Kütüphanesi’nin sınav tarihine kadar her gün sabah 08.30’dan gece 24.00’e açık olacağını söyledi.

Belediye Başkanımız Sayın Hasan Baltacı yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Sevgili gençler, sevgili çocuklar şuanda Kastamonu Belediyemize ait Mustafa Yıldız Halk Kütüphanesi’ndeyiz. Kütüphanemiz sizlere sabah 08.30, akşam 17.30 arasında hizmet vermektedir. Ama önümüzde Haziran ayında sizleri bekleyen iki tane önemli sınav var.

Biz de bu sınavlara daha iyi şekilde hazırlanabilmeniz için Halk Kütüphanemizin çalışma saatlerini akşam 17.30’dan gece 24.00’e kadar uzattık.

Bundan sonra sınav bitiş tarihine kadar, sabah 08.30’dan, gece 24.00’e kadar kütüphanemiz sizlere hizmet verecektir. Şunu çok iyi biliyoruz ki bu kadim şehir bu güzel şehir, sizlerin başarısının üzerinde yükselecektir.

Hepinize şimdiden gireceğiniz sınavlarda başarılar diliyorum. Ama şunu unutmayın hiçbir sınav sizlerden daha değerli, daha kıymetli değildir.”