haberler

Belediye Başkanımız Sayın Op. Dr. R. Galip Vidinlioğlu’nun Ramazan Bayramı Mesajı

Büyük bir birliktelik ile tamamladığımız 11 ayın sultanı Ramazan-ı Şerif’in ardından sevgi ve muhabbetle kucaklaşacağımız, dargınlık ve kırgınlıkların giderileceği Ramazan Bayramı’na kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayram sevincini ve Ramazan Bayramı’nın tadını paylaşarak arttırabileceğimizi unutmadan bu bayram da da kimsesizlerimizle kucaklaşmayı, ihtiyaç sahiplerine el uzatmayı ihmal etmeyelim. Bayramların tadını hep birlikte çıkaralım. Birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızı her zamankinden daha da kuvvetlendirelim.

Mübarek Ramazan ayı boyunca dayanışma ve yardımlaşmayı tüm hayırseverlerimizle birlikte en üst seviyeye çıkarttık. Bu hususta paylaşmanın değerini bilen tüm hayırseverlerimize teşekkürü bir borç biliyorum. Aynı birliktelikle yürüyeceğimizden en ufak bir şüphe duymuyorum. Bu birliktelikle Ramazan Bayramı’nda da gereken neyse yapılacaktır. Rabbim milletimize ve devletimize zeval vermesin.

Bu duygu ve düşünceler içerisinde tüm Türk İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum. Bayramımızın hayırlara vesile olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum.