haberler

Belediye Başkanımız R. Galip Vidinlioğlu’nun 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Mesajı

Yüce Türk Milleti’nin bağımsızlık ve egemenliğinin simgesi Türkiye Büyük Millet Meclisi’mizin 102’nci kuruluş yıl dönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyorum. Ülkemizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün istikbalimiz olan çocuklarımıza ve tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, atamızın gelecek nesillere verdiği önemin ve değerin nişanesidir.

Yarınlarımızın güvencesi olan çocuklarımız, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde toplumumuzun her alanında yapılacak atılımlara öncülük edecektir. Bugünün küçükleri yarının büyükleri olarak kalplerindeki vatan ve millet sevgisiyle görev ve sorumluluklarının bilincinde olarak yetişeceklerdir. Bizler ülkemizin en kıymetlileri olan çocuklarımıza daha yaşanabilir bir il ve ülke bırakmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Sözlerime son vermeden önce bu mukaddes toprakları bizlere yurt yapan başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve aziz şehitlerimize Cenabıhak’tan rahmet diliyorum. Tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor, saygılar sunuyorum.