haberler

Belediye Başkanımız Galip Vidinlioğlu Zabıta Personellerimizin Zabıta Haftasını Kutladı

Belediye Başkanımız Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, Zabıta Teşkilatı’nın kuruluşunun 193. yıl dönümü dolayısıyla Belediye Başkanlığımız emrinde görevli zabıta personelleri ile bir araya geldi.

Her yıl 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan ve bu yıl Belediye Başkanlığımız tarafından da tertip edilen kutlama programı kapsamında Belediye Başkanlığı ana hizmet binası toplantı salonunda personeller ile bir araya gelen Belediye Başkanımız Galip Vidinlioğlu yaptığı konuşmada şunları ifade etti: “Tüm zabıta personelimizin haftasını tebrik ediyorum. Zabıta Müdürlüğümüzün görevi, Temizlik İşleri Müdürlüğümüzden sonra belediyemizin en yorucu hizmet birimlerinden bir tanesi. Emeğiniz fazla. Zabıta Müdürlüğümüz yoğun olmasının yanı sıra göz önünde olan da bir birim. Bu sebeple zaman zaman şikayetler de oluyor. Hepinizin casiperane, bihakkın çalıştığını biliyorum. Herkes ekmeğinin peşinde. Bizler de memlekete hizmetin peşindeyiz. Ay sonunda da hizmet içi eğitimlere inşallah başlamayı planlıyoruz. Bu eğitim ile de inşallah hizmet noktasında daha önemli işler başarmış olacağız.”

Gerçekleştirilen programa Belediye Başkanımız Galip Vidinlioğlu’nun yanı sıra Belediye Başkan Yardımcılarımız Mehmet Yurt ile İsmail Hakkı Özcebeci, Belediye Meclis Üyeleri, birim amirleri ve basın mensupları da katıldı. Program sonunda personellere hediyeleri Belediye Başkanımız Galip Vidinlioğlu, Belediye Başkan Yardımcılarımız Mehmet Yurt ile İsmail Hakkı Özcebeci ve Belediye Meclis Üyeleri tarafından takdim edildi.