haberler

Belediye Başkanımız Galip Vidinlioğlu 13. Kastamonu Tanıtım Günlerinde

Belediye Başkanımız Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, bu yıl 13.’sü gerçekleştirilen Kastamonu Tanıtım Günleri etkinliğini ziyaret ederek esnaflarla ve vatandaşlarla bir araya geldi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Maltepe Etkinlik Alanında gerçekleştirilen 13. Kastamonu Günleri için İstanbul’a giden Belediye Başkanımız Galip Vidinlioğlu, etkinlik kapsamında alana kurulan esnaf stantlarını da ziyaret etti. Esnaflarla sohbet eden Belediye Başkanımız Galip Vidinlioğlu, etkinliğin amacına ulaşmasını temenni ederek esnaflara da bol ve bereketli kazançlar diledi. Gerçekleştirdiği ziyarette vatandaşlarla da sohbet eden Belediye Başkanımız Galip Vidinlioğlu, 13. Kastamonu Günleri’nin hem ilimize hem de ülkemize hayırlar getirmesini temenni etti. Belediye Başkanımız Galip Vidinlioğlu ayrıca; “Kastamonu’nun tanıtımı noktasında büyük bir çaba içerisindeyiz. Bu etkinlikte o çabaların bir ürünüdür. Ankara’da coğrafi işaretli ürünler zirvesine katıldık. Gastronomi alanındaki zenginliğimizi orada insanlara anlatıyoruz. Şimdi de burada sadece gastronomi alanında değil, tüm zenginlikleri ile ilimizi tanıtıyoruz. Doğasıyla, tarihiyle, kültürüyle, mimarisiyle, el işi ürünleriyle, her şeyiyle Kastamonu burada. İnşallah amacına ulaşan bir etkinlik olur” dedi.

Belediye Başkanımız Galip Vidinlioğlu ilçelere ait stantları da ziyaret ederek tanıtım konusunda yapılan çalışmaları inceledi.