haberler

Belediye Başkanı Op. Dr. R. Galip Vidinlioğlu Eski Sanayi Sitesi Esnafını Ziyaret Etti

Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, eski sanayi sitesinde tamamlanan asfalt çalışmalarında incelemelerde bulundu ardından ise sanayi esnafını ziyaret etti.

Sanayi esnafıyla yapılan çalışmalarla ilgili hasbihal eden Başkan Vidinlioğlu, kendisine gösterilen ilgiden ötürü teşekkür etti.

Kastamonu’nun yarınları için çalışmaların aralıksız sürdüğünü vurgulayan Başkan Vidinlioğlu, “Kastamonu’muzun kalkınması adına esnafımız ve hemşehrilerimizle gerçekleştirdiğimiz istişareleri değerli buluyoruz. Ortak akıl ile hareket ediyor, çağa ayak uydurabilen bir Kastamonu için mücadele ediyoruz. Esnafımıza bol ve bereketli kazançlar diliyorum. Burada yaptığımız asfalt çalışmalarını tamamladık. Eksikliklerle ilgili esnaflarımızla fikir alışverişinde bulunduk. Kastamonu Belediyesi olarak tarihten aldığımız güç ve hemşehrilerimizin desteğiyle daha nice güzel işlere imza atacak, yılların eksikliklerini hızla gidermeye devam edeceğiz. Sanayi esnafımıza güler yüzleri ve hoş sohbetleri için çok teşekkür ediyorum. Kastamonumuzu hedeflerine hep birlikte ulaştıracağız.” diye konuştu.

Yüzlerin güldüğü ziyaretlerde esnaflar, Başkan Vidinlioğlu’na şehre kazandırılan projelerle ilgili teşekkür etti.