haberler

Başkan’dan Sağlık Çalışanlarına Teşekkür

Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Kastamonu İl Başkanı Yüksel Aydın ile birlikte Kastamonu Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti.

Kastamonu Devlet Hastanesi Başhekim Vekili Uzman Doktor Celal Demir’i ve hastane personelini ziyaret eden Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu, tüm sağlık çalışanlarına bu zorlu süreçte verdikleri özverili mücadeleden ötürü bir kere daha teşekkür etti. Hem bir doktor olarak hem de Belediye Başkanı olarak sağlık çalışanlarının yanında ve destekçisi olduğunu da yineleyen Belediye Başkanımız Galip Vidinlioğlu, bu süreci en kısa sürede atlamanın en büyük temennisi olduğunu belirtti.

“Bu süreçte sadece sağlık çalışanlarına değil, hemşehrilerimize de büyük iş düşüyor. Onlar da zorunlu olmadığı sürece evlerinden dışarı çıkmamalılar. Bu süreci ancak birlikte atlatabiliriz ve inşallah da birlikte başaracağız.” diyen Belediye Başkanımız Galip Vidinlioğlu, Belediye Başkanlığı olarak da salgın sürecinde gereken tüm çalışmaları titizlikle yerine getirdiklerini ifade etti.