haberler

Belediye Başkanımız Op. Dr. R. Galip Vidinlioğlu’nun Yeni Yıl Mesajı

Kıymetli Hemşehrilerim,

Güzel ve üzücü olayları, anıları ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bırakıyor, yeni bir yıla giriyoruz. Sizlerle birlikte yeni bir yıla başlamanın heyecanını yaşıyorum. Yeni yıl bize yeni umutlar vadediyor. Geleceğimizin hayal ettiğimiz gibi olması için, hepimizin üzerine önemli sorumluluklar düşüyor. Bizlerin, aynı şehirde yaşayan insanlar olarak, en önemli sorumluluğumuzun “birbirimize karşı yardımsever, anlayışlı ve hoşgörülü olmak” olduğunu düşünüyorum.

2020 yılının birlik ve beraberlik anlayışımızın daha da pekişmesine, kurduğumuz gönül köprüsünün daha sağlamlaşmasına vesile olacağına inanıyorum. 2020 yılında şehrimizi her yönden daha da ileriye götürmenin heyecanı ve gayreti içinde olacağız. Kastamonu’nun vizyonunun gelişmesi, modern ve sosyal bir kent olması yolunda çalışmalarımız bugün olduğu gibi bundan sonra da devam edecektir.

Her zaman ifade ettiğim gibi; başta kamu kurum ve kuruluşları olmak üzere, sivil toplum kuruluşları ve toplumumuzun tüm kesimleriyle birlikte el ele vererek beraber yaşamak, çalışmak ve daha çok üretmek bizi aydınlık geleceğe taşıyacaktır.

2020 yılının şehrimize, ülkemize, ulusumuza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur, bereket, mutluluk getirmesini diliyor, şehrimizde görev yapan tüm kamu personelinin ve mesai arkadaşlarımın, sivil toplum kuruluşlarımızın, esnafımızın, özel sektör çalışanlarının ve tüm hemşehrilerimin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyorum.