haberler

Belediye Başkanımız Galip Vidinlioğlu’ndan Şehitlerin Anısını Yaşatacak Bağış 5 Bin Adet 35 Kuruş

Belediye Başkanımız Opr. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Kastamonu İl Başkanlığı tarafından ‘Kastamonu İçin BİR Olduk’ teması ile tertip edilen 1. Yıl İstişare Toplantısına eşi İlknur Vidinlioğlu ile birlikte katıldı.

Belediye Başkanımız Opr. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Kastamonu İl Başkanlığı tarafından Hüsnü Tandoğan Spor Salonu’nda düzenlenen 1. Yıl İstişare Toplantısında yaptığı açıklamada Kastamonu İl Başkanlığı için bir il binası alınacağını söyleyerek şehit edilmesinin ardından cebinden sadece 35 kuruş çıkan Ülkücü Şehit Yusuf İmamoğlu ile birlikte 5 bin ülkücü şehidi yad etmek adına yeni alınacak bina için kendi cebinden 5 bin adet 35 kuruşu bağışlayacağını açıkladı. Belediye Başkanımız Opr. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu açıklamasında; “5 bin tane 35 kuruşu; 5 bin şehidi yad etmek adına, onların anısını yaşatmak adına, sürekli hafızalarımızı tazelemek adına ben kendi şahsi hesabımdan vereceğim. Veren eli aslında alan el görmeyecek ama ben hafızalarımızda taze kalması adına söylemek istedim” dedi.

Program sonunda Belediye Başkanımız Opr. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu’na Milliyetçi Hareket Partisi Kastamonu İl Başkanı Yüksel Aydın tarafından plaket takdim edildi.