haberler

Belediye Başkanımız Sayın Tahsin Babaş’ın 14 Mart Tıp Bayramı Mesajı

Çanakkale’den, Kurtuluş Savaşı’na, 15 Temmuz’dan, Afrin’e aynı ruhla kutsal görevlerini icra ederek şifa dağıtan hekimlerimiz ve sağlık çalışanlarımız her zaman takdiri hak etmektedir.

Büyük bir özveriyle çalışan hekimlerimiz ve sağlık çalışanlarımız her şartta ve ortamda vatandaşa hizmet için canını dişine takmaktadır. Türk hekimlerinin gerçekleştirdikleri her başarılı operasyon ve Tıp dünyasına katkıları tüm ülkelerce kabul edilmiştir.

İnsan sağlığını ve hayatını her şeyin üstünde tutan, toplum sağlığının korunmasında fedakarca hizmet veren Türk hekimlerimiz ve sağlık çalışanlarımız bizlerin gurur kaynağıdır.

Toplumumuzun sağlığının korunması adına hekimlerimiz ve sağlık çalışanlarımız fedakarca çalışmalarını sürdürmektedir. Bu doğrultuda şifa dağıtan ellerin karşı karşıya kaldığı şiddet olayları asla kabul edilemezdir.

Büyük bir özveriyle çalışan hekimlerimiz ve sağlık çalışanlarımız her şartta ve ortamda vatandaşa hizmet için canını dişine takmaktadır. Türk hekimleri gerek merhametleri gerek vatan sevgileri gerekse insana verdikleri değerle Dünya’ya örnek olmaktadırlar.

Bu düşünceler içerisinde toplumumuzun sağlığının korunması ve geliştirilmesi adına büyük bir özveriyle çalışan hekimlerimizin, sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyorum. Tüm sağlık çalışanlarımıza başarılı hizmetlerinden ötürü teşekkür ediyorum.