haberler

Belediye Başkanımız Tahsin Babaş’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan 11 ayın sultanı Ramazan-ı Şerif’i büyük bir birliktelik iler tamamlayarak bayrama kavuştuk.
Kırgınlıkların unutulduğu, akrabalık bağlarının kuvvetlendiği ve hoşgörü duygularının meyve verdiği bayramlarımız ihtiyaç sahiplerine yardım etme ve kimsesizlerimiz ile mutluluklarımızı paylaştığımız özel günlerdir.
Millet olarak bu özel günlerde birlik ve beraberliğimizi her zamankinden daha sağlam tutmalıyız. Ramazan Bayramımızda sergileyeceğimiz kardeşlik, milli duruşumuzu da kuvvetlendirecektir. Öyle ki ülkemiz üzerinde oynanan oyunlar aziz milletimizin vakur duruşu ve büyük birlikteliğiyle bozulacaktır.
Bu vesileyle vatan, bayrak ve aziz milletimiz için büyük bir kararlılıkla görevlerini sürdüren kahraman güvenlik güçlerimize şükranlarımı sunuyorum. Toprağı vatan yapan kahramanlarımıza Cenab-ı Hak’tan rahmet diliyorum.
Bayram süresince yolculuk yapacak hemşehrilerimin trafikte daha dikkatli  olmalarını hassaten rica ediyorum. Yıllarca bayramların buruk geçmesine neden olan kazaların bu yıl yaşanmamasını temenni ediyorum.
Mübarek Ramazan Bayramının İslam aleminin birliğine, beraberliğine, dostluğuna ve kardeşliğine vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyor, bayram bereketinin kalplerimizi coşturmasını umutlarımızı yeşermesini diliyorum.