haberler

Duyarlı Otobüs Şoförüne Belediye Başkanı Tahsin Babaş’tan Plaket

Kastamonu Özel Halk Otobüsü’nde fenalaşan yolcusunu kısa bir sürede hastaneye yetiştiren sürücü Akif Çevik’e Belediye Başkanı Tahsin Babaş teşekkür plaketi verdi.

Özel Halk Otobüsü şoförü Akif Çevik’i Kastamonu Özel Halk Otobüsü İşletmesi Başkan Vekili Kemal Mıtrıp, Yönetim Kurulu Üyesi Burhan Sevahilli ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Adem Ünal ile birlikte makamında ağırlayan Başkan Babaş, “Şoför kardeşimiz Akif Çevik’in duyarlılığı gerçekten takdire şayandır. Hepimizin önceliği hemşehrilerimize en iyi şekilde hizmet etmek ve onların daima yanında olmaktır. Kardeşimiz de bu noktada rahatsızlanan yolcusunu hızla hastaneye ulaştırarak örnek bir davranış sergilemiştir. Kendisini tekrar tebrik ediyorum.” diye konuştu.

Belediye Başkanı Tahsin Babaş’a teşekkür eden Özel Halk Otobüsü şoförü Akif Çevik, “Sadece vatandaşlık görevimi yerine getirdim. Sayın Başkanımız beni onurlandırdı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Bayan yolcumuzun fenalaştığında bana destek olan ve o gün otobüste bulunan tüm hemşehrilerime de şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.