haberler

En Hayırlı Merkez

Belediye Başkanı Tahsin Babaş Yaşlısına Sahip Çıkamayan Toplumlar Tüm Değerlerini Kaybeder!”

İlimizde geniş çaplı yapılan taramanın sonunda Kastamonu Belediyesi’nin faaliyete geçirdiği Yaşlı Bakım Merkezi’nden hizmet alan ihtiyaç sahibi yaşlılarımızın eli ayağı olmaya devam ediyor. Hayırseverlerinde destekleriyle işitme güçlüğü çeken ve yürüme zorluğu yaşayan yaşlılarımıza Belediye Başkanı Tahsin Babaş tarafından işitme cihazı ile tekerlekli sandalye verildi.

Yaşlılarımızın başlarının tacı olduğunu ileten Belediye Başkanı Tahsin Babaş, “Yaşlı Bakım Merkezimizde yaşlılarımızın günlük ihtiyaçlarının yanı sıra ayakta sağlık hizmeti ve psikolojik destekte sağlıyoruz. Yaşlılarımızın ihtiyaçlarını tespit edip hızla gidermeye çalışıyoruz. Bugün de işitme güçlüğü çeken ve yürüme zorluğu yaşayan vatandaşlarımıza işitme cihazı ile tekerlekli sandalyelerini takdim ettik. Yaşlısına sahip çıkmayan toplumların tüm değerlerini kaybetmeye mahkum olduğu bilinciyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Devletine ve milletine büyük hizmetler yapmış ecdadın torunları olarak yaşlılarımıza her daim sahip çıkacağız. Bu doğrultuda büyük bir azimle çalışan personelimi tebrik ediyorum. Hayır severlerimize ise teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Yaşlı bakım hizmetlerinden memnuniyetlerini dile getiren yaşlılarımız “Allah devletimize milletimize zeval vermesin. Sizlerin sayesinde bizlere çok iyi bakıyorlar. Tüm çalışanlar bizlere ailelerinden biri gibi bakıyor. Çok teşekkür ediyoruz” dediler. Düzenlenen program çekilen hatıra fotoğrafıyla son buldu.