haberler

Kastamonu Şeker Fabrikası Çalışanlarından Örnek Davranış

Belediye Başkanı Tahsin Babaş’ın sosyal projeleri arasında yer alan, ihtiyaç sahiplerinin gıdadan, giyime ve eşyaya kadar her türlü ihtiyacını karşılayabileceği paranın geçmediği tek market olan Sosyal Market, hayırseverlerin katkılarıyla her geçen gün güçleniyor.

Kastamonu Şeker Fabrikası ve Şeker İş Sendikası, Kastamonu Belediyesi Sosyal Market’e bağış kampanyası organize etti

İhtiyaç sahiplerine uzanan el olan Sosyal Market’e destek amaçlı olarak Kastamonu Şeker Fabrikası ve Şeker İş Sendikası destek kampanyası düzenledi. Kampanya sonucunda toplanan bağışlar ile gıda alınarak Sosyal Market’e teslim edildi.

Belediye Başkanı Tahsin Babaş örnek bir davranış sergileyen Kastamonu Şeker Fabrikası Müdürü Uğur Karabaltaoğlu ve Şeker İş Sendika Başkanı Ali Çuhadaroğlu’nu makamında ağırladı.

Fabrika çalışanlarına ve yöneticilerine teşekkür eden Başkan Babaş, gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşmanın ve onlara yardım etmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Hayır severlerin destekleriyle Sosyal Market’in daha da güçleneceğini vurgulayan Babaş, “Bizler yardıma muhtaç ailelere yardım ediyoruz. Hatta onlara iş gösteriyoruz. Gerçek iş sahibi olan kişi zaten bulduğumuz işte de çalışarak ailesinin geçimine katkı sağlıyor. Sosyal Market’ten yardım alan ailelerimizi çok iyi araştırıyoruz. Bu noktada yaptığımız çalışmalar bölgemizde de örnek olarak gösteriliyor” ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Tahsin Babaş’ın ilimize kazandırdığı yatırımları yakından takip ettiklerini ifade eden Kastamonu Şeker Fabrikası Müdürü Uğur Karabaltaoğlu ve Şeker İş Sendika Başkanı Ali Çuhadaroğlu, Sosyal Market gibi hayırlı bir yatırıma katkı yapmaktan ötürü büyük mutluluk duyduklarını dile getirdi.