haberler

Başkentli İş Adamlarından Başkan Babaş’a Ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Bahçacıoğlu ve Başkent Ticaret Liderleri heyeti dün Belediye Başkanı Tahsin Babaş’ı makamında ziyaret ederek plaket takdiminde bulundu.

Ülkemizin çeşitli illerinde Başkent Ticaret Liderleri Futbol Turnuvası adı altında düzenledikleri organizasyonlar ile hem şehirleri tanıyan hem de o şehirde desteğe ihtiyacı olan okulların eksikliklerini tamamlayan heyet adına konuşan Adnan Şahin, “Başkent Ticaret Liderleri ismiyle kurduğumuz halı saha futbol organizasyonu zamanla sosyal sorumluluk projesi haline geldi. Yeni durağımızın Kastamonu olmasındaki en büyük etken ilimizin tarihi ve Kurtuluş Savaşı’ndaki kahramanlığıdır. Bizler Ankara’da faaliyet gösteren firmaların yöneticileri olarak burada bir futbol turnuvası düzenleyeceğiz. Belirlenen okullardaki eksiklikleri ise bu sayede bizler gidereceğiz. Biz bunları bir karşılık beklemeden yapıyoruz. Bundan sonra da projeyi sürdürmek için elimizden gelen her türlü çalışmayı yapacağız.” dedi.

Ankara’dan ilimize gelen iş adamlarını örnek davranışlarından ve projelerinden ötürü kutlayan Belediye Başkanı Tahsin Babaş, “Gerçekten herkese örnek olacak bir projeye imza atıyorsunuz. Projeyi başlattığınız ilde hem maç yapıyor hem de belirlenen okulların eksikliklerini gideriyorsunuz. Bu takdire şayan proje için sizlere teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

İş adamlarına teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Bahçacıoğlu ise destek sağlanacak okullarla ilgili bilgi verdi. Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafıyla son buldu.