haberler

Türkiye’nin En Güzel Yerlerinden Biri Olacak

Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Uçak Cafe Restoran projesinin çalışmalarını inceledi.

Kastamonu’ya değer katacak tarihi ve modern şehircilik projelerini hayata geçirmek için dört koldan çalışmaları başlatan Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Aktekke Mahallesi Arkayol Sokak’ta yapımı devam eden Uçak Cafe Restoran projesinde incelemelerde bulundu.

Büyük Türkiye’nin güçlü ili Kastamonu’yu oluşturmak hedefiyle iki yılda yaklaşık 260 projenin startını veren Başkan Babaş, Uçak Cafe Restoran projesi için aldığı McDonnell Douglas MD-82 TC-TUA yolcu uçağının kurulacağı alandaki alt yapı çalışmalarının hızla devam ettiğini belirterek “Türkiye’nin en güzel mekanlarından birini Kastamonumuza kazandıracağız” dedi.

Çalışmalarla ilgili alanda talimatlar veren Başkan Babaş, “Ekiplerimiz mesai mefhumu gözetmeksizin çalışıyor. Bıkmadan, usanmadan ve yorulmadan vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermek için sahada olacağız.  Uçak Cafe Restoran projemizin ilimize değer katacağı düşüncesindeyim. Projemiz en kısa zamanda tamamlanacaktır” ifadelerini kullandı.

Başkan Babaş ayrıca Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde gerçekleştirilen asfalt çalışması ile Mehmet Akif Ersoy Camii’nin bahçesinde yapımı devam eden düzenlemeleri de inceleyerek talimatlar verdi.