haberler

off

Hedefimiz Süper Lig

Belediye Başkanı Tahsin Babaş:

“Hedefimiz Süper Lig”

Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Kastamonuspor 1966’nın Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor’u Gazi Stadı’nda 2-0 yendiği karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu. Kastamonuspor 1966’nın kurulduğu günden bu tarafa tek hedefin Süper Lig olduğunu ve bunun için mücadelenin sonuna kadar süreceğini belirten Belediye Başkanı Tahsin Babaş, “Şampiyonluk yolunda çok önemli bir galibiyet aldık. Futbolcularımı sergilediklerin mücadele ve oynadıkları futboldan ötürü tebrik ediyorum” dedi.

Hiçbir engelin Kastamonuspor 1966’yı yıldıramayacağını da ifade eden Belediye Başkanı Tahsin Babaş, futbolcusundan, teknik ekibine, yönetimine ve taraftarına kadar şampiyonluğa inanmış yürekleri kimsenin alt edemeyeceğini vurguladı.

Takımın her zaman yanında olan taraftarların Bayburt karşılaşmasında Gazi Stadı’nda yaşattıkları atmosferin takıma katkı sağladığını da belirten Başkan Babaş konuşmasını şöyle sürdürdü: “Ben her zaman takımımıza güvendim. Hedefiz Süper Lig. Bu yolda emin adımlarla yürüyoruz. Büyük bir birliktelik yakaladık. Arada küçük kazalar yaşasak da bu birlikteliği ve inanmışlık hep sürecek. Çok önemli bir galibiyet aldık. Ancak henüz lig bitmedi. Geride kalan maçlarımıza da aynı ciddiyet ve konsantrasyonla çıkarak tüm Kastamonu’yla birlikte şampiyonluk mutluluğunu yaşayacağız. Kastamonu ismini en kısa zamanda hak ettiği yere çıkartacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.”